آمریکا

 

چرا تحصیل در آمریکا ؟

تصمیم به ادامه تحصیل و تکمیل تحصیلات عالیه، یک گام بزرگ در زندگی هر شخص به شمار می رود و انجام‌ این کار در یک کشور خارجی، گامی بزرگتر!

بدون شک آمریکا از لحاظ آماری بهترین کشور دنیا از نظر اعتبار تحصیلی محسوب می شود. آمریکا به لطف برخورداری از بالاترین استانداردهای جهانی از نظر سیستم آموزشی ، همیشه مقصد مورد علاقه متقاضیان تحصیلی در نظر گرفته شده است.

بنابر آمار منتشر شده، بیش از یک میلیون دانشجوی خارجی از سراسر دنیا در حال تحصیل در آمریکا هستند و ‌نکته جالب آنکه ایران از نظر تعداد دانشجو در رتبه ی سیزدهم قرار دارد.

دانشگاههای آمریکا عمدتا جزو‌ بهترین مراکز آموزشی دنیا محسوب میشوند. براساس آخرین رنکینگ دانشگاههای جهان، سه دانشگاه آمریکایی ام آی تی ، استنفورد و هاروارد به ترتیب رتبه اول تا سوم بهترین مراکز آموزشی دنیا را در اختیار دارند و در مجموع از ده دانشگاه برتر رنکینگ جهانی، پنج دانشگاه از آمریکا حضور دارند.

 

دریافت پذیرش تحصیلی آمریکا:

‏‎كسي كه قصد تحصيل در آمريكا را دارد ابتدا بايد از يک مركز آموزشی معتبر، پذيرش يا همان I-20 دريافت كند. تنها مراكزی قادر به ارائه پذيرش به دانشجويان خارجی هستند كه مورد تاييد SEVP باشند. SEVP سازمانی هست كه نظارت بر مراكز آموزشی و مؤسساتی كه قصد دارند پذيرای يک دانشجوی خارجی باشند را برعهده دارد. در حال حاضر بيش از ده هزار دانشگاه، كالج و مدرسه مورد تائید SEVP برای صدور I-20 برای دانشجويان خارجی وجود دارد كه گروه مشاورين تحصيلی ويزا ۴۷ ميتواند بر حسب شرايط و نياز شما، برايتان از يک مركز آموزشی معتبر پذيرش تحصيلی اخذ كند تا با خيالی آسوده تقاضای ويزای تحصيلی نماييد.

 

شرايط اخذ ويزای تحصيلی آمريكا :

– داشتن پذيرش از يک مركز آموزشی معتبر و مورد تائيد sevp

– ثبت نام فول تايم

– داشتن مدرک زبان انگلیسی

– ارائه ساپورت مالی لازم جهت كل دوره تحصيل

– اثبات بازگشت در پايان تحصيل

 

تیم خبره و فوق تخصصی ”ويزا ۴۷“ با بهره گیری از تجارب و دانش بالای خود، امکان اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی متقاضیان تحصیل در آمریکا را فراهم می سازد.

.جهت دریافت مشاوره رایگان اینجا کلیک کنید